W naszej firmie cena kostki brukowej uzależniona jest od grubości i koloru kostki.
Jedynie wzór kostki PICCOLA jest droższy od pozostałych wzorów.

I

Kostka brukowa BEHATON, dzięki charakterystycznym kształtom, zapewnia trzymanie się kostek razem wzdłuż, co ma znaczenie w przypadku nawierzchni na skarpach, a także
doskonale przenosi duże obciążenia. Jest powszechnie stosowana do budowy dróg, parkingów, chodników i nawierzchni  na terenach przemysłowych.

Produkowana jest w dwóch odmianach: z górną powierzchnią z fazą lub bez fazy (prosta).

Dostępne grubości kostki BEHATON:  6cm (dodatkowo skrajna brzegowa)
                                                            8cm (dodatkowo skrajna brzegowa)

I
Kostka brukowa BULWAR  składa się z trzech różno wymiarowych kostek. Dzięki nieregularnej i lekko sfalowanej powierzchni górnej, dorównuje swoim wyglądem historycznej i naturalnej kostce brukowej, dając efekt bruku staromiejskiego. Umożliwia łączenie  ze sobą starych i nowych form budowlanych. Tworzy doskonałą powierzchnię antypoślizgową.

Dostępne grubości kostki BULWAR:  6cm

I

Kostka brukowa HOLLAND charakteryzuje się łatwością układania i ma zastosowanie do układania chodników, dróg, alejek, ciągów pieszych i rowerowych.
Ich prostota, a zarazem klasyka sprawia, że są bardzo często stosowane. Można układać ją na kilka sposobów: na cegiełkę, parkiet, szachownicę i inne.

Dostępne grubości kostki HOLLAND:  3cm

I

Kostka brukowa MULTI to system składający się z trzech kostek cechujących się łatwością tworzenia złożonych kompozycji mozaikowych o bogatej kolorystyce. Na szczególną uwagę zasługuje mnogość i
różnorodność wzorów, które można układać z tej kostki. System szczególnie doskonale prezentuje się na dużych powierzchniach.

Dostępne grubości kostki MULTI:  3cm
                                                             6cm

I

Kostka brukowa NOSTALIT oprócz łatwości i dowolności w układaniu pozwala na tworzenie złożonych wielobarwnych kompozycji. Doskonale prezentuje się w wielkomiejskich centrach, jak również na prywatnych posesjach. Zaokrąglone kształty kostki nawiązują do nostalgicznego, staromiejskiego stylu. Nostalit składa się z czterech różno wymiarowych kostek, w tym jednej kostki klina łagodnego, dzięki którym można układać koła, łuki, węże, łezki.

Dostępne 3 wymiary kostek Nostalit nie występują w równych proporcjach; klin dostępny w dowolnej ilości, cena uzależniona od koloru.

Dostępne grubości kostki NOSTALIT:  3cm
                                                                   4cm
                                                                   6cm (dodatkowo klin łagodny na łuki i koła)
                                                                   8cm
I

Kostka brukowa PICCOLA składa się z pięciu różno wymiarowych trapezów. Ze względu na małe rozmiary, kostki są bardzo łatwe w ułożeniu.  Można ukształtować z nich nawierzchnię o
różnorodnych  finezyjnych wzorach: koła, łuki, łezki, wachlarze i inne. Doskonale prezentuje się w połączeniu z naturalną kostką granitową. W chwili obecnej ten wzór kostki cieszy się największym zainteresowaniem wśród klientów.

Dostępne grubości kostki PICCOLA:  6cm

I

Kostka brukowa UNIDECOR  jest kostką dekoracyjną. Oryginalny kształt sprawia wrażenie nawierzchni ułożonej z dwóch typów bruku. Walory dekoracyjne ukierunkowują jej zastosowanie do układania w parkach, ogrodach, doskonale prezentuje się na prywatnych posesjach.

Dostępne grubości kostki UNIDECOR:  3cm (dodatkowo skrajna brzegowa)
                                                                     6cm (dodatkowo skrajna brzegowa)
F.P.H  AGROBUD
Copyright © 2015 by "Misiek"  ·  All Rights reserved  ·  E-Mail: agrobud_wiew@wp.pl
najpiekniejsze kostki dekoracyjne
Adam Ciołek
Wiewiórka 14
39-209 Zasów

tel. 606511657
       14 6823861

agrobud_wiew@wp.pl


Kostka Brukowa